PrihlásenieClose

V prípade že máte problém s prihlásením, môžete nás kontaktovať

Zvarmat má ISO 9001

Predaj a výmena propán-butánových fliaš


Plyn vo fľašiach (tzv. PB bomby) FLAGA, to je tá najlepšia odpoveď na otázku, ako sa jednoducho a rýchlo dostať k univerzálnemu energetickému zdroju, najmä ak potrebujete prenosnú energiu, na ktorú môžete napojiť spotrebiče kdekoľvek, vonku či vnútri, alebo potrebujete preklenúť dočasný energetický problém.

Zváracia bunda ESAB M

TlačiťEmail
Zváracia bunda Esab veľkosti M je vyrobená z kombinácie materiálov Proban a kože, riešená na maximálne pohodlie a bezpečnosť.
Cena
Cena s DPH 59,48 €
Cena bez DPH 49,57 €
DPH9,91 €
Veľkosť

Popis

Rukávy a ramenné časti bundy najviac vystavené iskrám pri zváraní sú z prvotriednej kože. Predné a zadné diely sú zo špičkového nehorľavého materiálu Proban. Bunda má vnútorné vrecká, nastaviteľné rukávy a stojatý golier. Švíky sú z kevlaru.

KEVLAR - para-aramidové vlákno. Je ľahké a zároveň odolné. Kevlar je päťkrát pevnejší než oceľ pri rovnakej hmotnosti.

Jeho vlastnosti: Veľmi odolné voči prerezaniu, karbonizuje pri teplote medzi 425 °C a 475 °C, nerozpustí sa, samozhasitelné, rozmerovo stabilné, chemicky stabilné, docháza ku zmenám farby pri UV žiarení.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.

sample iconBezplatné doručenie

pre objednávky nad 500 €

V prípade, že si u nás objednáte tovar v celkovej hodnote prevyšujúcej sumu 500 €, garantujeme vám bezplatné doručenie tovaru až k vám domov alebo do sídla firmy.

sample icon048 / 611 30 01

potrebujete poradiť? kontaktujte nás

V prípade, že potrebujete poradiť alebo objednať tovar, neváhajte nás kontaktovať na uvedenom čísle. Sme vám k dispozícii aj na iných kontaktoch, uvedených v sekcii kontakt.

sample iconSledujte nás

aby ste boli informovaní o novinkách a akciách

Sledujte sekciu Novinky na našej stránke, aby vám neunikla žiadna dôležitá informácia o prebiehajúcej akcii na tovar z nášho sortimentu alebo novinka v oblasti zvárania.