PrihlásenieClose

V prípade že máte problém s prihlásením, môžete nás kontaktovať

AKCIA ESAB

platná do 30. júna 2016

Zvarmat má ISO 9001

Nepremeškajte možnosť vidieť ESAB Demobus

Už v stredu 18. mája 2016 v čase 9:00 -15:30 môžete v priestoroch našej spoločnosti na ulici Brezenská 8 v Brezne navštívit špeciálne pojazdné demonštračné pracovisko ESAB. Budete mať možnosť prezrieť si všetky aktuálne novinky v oblasti zvárania spolu s kvalifikovaným poradenstvom a predvádzaním vybraných zváracích strojov. S praktickými ukážkami sa predstaví aj rezacia a nahrievacia technika značky MESSERVšetci ste u nás vítaní, pre návštevníkov bude pripravené aj chutné občerstvenie. 

Objednávky ku akcii prijímame prostredníctvom e-mailu na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., prípadne telefonicky na tel. č.: 048/611 39 02.

 

sample iconBezplatné doručenie

pre objednávky nad 500 €

V prípade, že si u nás objednáte tovar v celkovej hodnote prevyšujúcej sumu 500 €, garantujeme vám bezplatné doručenie tovaru až k vám domov alebo do sídla firmy.

sample icon048 / 611 30 01

potrebujete poradiť? kontaktujte nás

V prípade, že potrebujete poradiť alebo objednať tovar, neváhajte nás kontaktovať na uvedenom čísle. Sme vám k dispozícii aj na iných kontaktoch, uvedených v sekcii kontakt.

Sledujte nás

Pridajte svoju emailovú adresu do zoznamu odoberateľov a neunikne vám žiadna novinka a akciová ponuka!