Kvapalina separačná K1000 10L

66,00 €
S DPH
Kvapalina separačná K1000 10L pre zváranie predlžuje životnosť a funkčnosť použitých prípravkov a to vedie k zvyšovaniu stability výrobného procesu.
:
Množstvo:
Add to Wishlist

Hodnotenie:

Pri zváraní alebo vypaľovaní kovových materiálov vznikajú žeravé odstreky, ktoré sa obvykle prilepujú nielen na na samotný materiál, ale aj na prípravky, čo spôsobuje následné komplikácie pri ich odstraňovaní a zvyšuje náklady na čistenie. Použitím separačných kapalín proti „ guličkám" dochádza nielen k výrazným úsporám vo výrobných nákladoch a to znížením času na ich odstránenie z povrchu zváraných dielov.

Aplikácia:

Kvapalina K 1000 sa môže nanášať ručným mechanickým rozprašovačom s kovovou tryskou, tlakovým rozprašovačom so širokým rozstrekom, vhodný pre ochranu veľkých plôch, striekacou pištolou alebo inými rozprašovačmi, ktoré zaistia aplikáciu prípravku na chránené plochy v tenkom filme. K nanášaniu možno použiť aj štetec,valček alebo hubku apod. Zásadne sa K 1000 nanáša na materiál v jemnom filme pozdĺž zvaru. Príliš veľké množstvo kvapaliny v priestore zvaru môže spôsobiť tzv. jeho spenenie. V prípade ochrany zváracích prípravkov, stolov apod.. nanášajte primerané množstvo tak, aby Vám kvapalina nestekala z chránených povrchov. Po zváraní odstreky odstránite ľahko drôtennou kefou alebo škrabkou. Keď sa na prípravok začínajú odstreky prilepovať a k odlepeniu treba použiť väčšiu silu, aplikáciu K1000 treba zopakovať. Obvykle sa vďaka vysokej teplote v okolí zvaru kvapalina z povrchu materiálu odparí. Zvyšky kvapaliny se odstraňujú vodou.

Výhody:

• Ekologická bez-silikónová separačná kvapalina pre zváranie, biologicky odbúrateľná.
• Má oveľa väčšiu účinnosť vďaka novej technológii výroby a zloženia
• Nemá vplyv na následné povrchové úpravy: katoforéza, galvanika, zinok (chem., žiar.), lakovanie ap.
• Významne posilňuje stabilitu výrobných procesov a znižuje náklady na výrobu
• Obsahuje inhibítor korózie. Chráni okolie zvaru proti korózii viac ako 1 rok za predpokladu, že nepríde k styku s vodou.
• Neriedi sa
• Je nehorľavá

K1000SK25
Nový produkt
Menu
Zavrieť
Späť
Konto
Zavrieť