Zoznam produktov podľa značky Messer Cutting Systems

MESSER  CUTTING  SYSTEMS, je dlhoročne lídrom na  trhu autogénnej techniky a jedna z mála firiem, ktoré neustále progresívne inovuje v tradičnej oblasti autogénnej techniky. Naša *ORIGINAL MESSER -QUALITÄT * odráža okrem iného dlhú životnosť produktov a vďaka modulárnemu systému aj jednoduchú opraviteľnosť  celého sortimentu. To znamená že pôvod všetkých autogénnych komponentov je z jedného zdroja, a tak je zaručená istota vzájomnej kompatibility. Výkonnosť a kvalita našich produktov je nepretržite skúmaná a testovaná aj za pomoci rôznych nezávislých Inštitúcií a Univerzít.

Naše Know – How, je tiež používané pri tvorbe predpisov a noriem

Mnoho rokov skúseností, spolu s pokročilými technickými znalosťami posúvajú našu firmu MESSER CUTTING SYSTEMS na najvyššiu kvalitatívnu a technickú úroveň. Priamym dôkazom sú naše kvalitné, účinné, univerzálne a bezpečné produkty. Servisné služby našej spoločnosti sú pre nás rovnako dôležité ako kvalita poskytovaných produktov. Našimi odbornými znalosťami a fundovaným poradenstvom stojíme pri Vás prostredníctvom našich distribučných partnerov a tiež pravidelných školení ohľadne naších produktov a služieb zo širokým záberom, ktoré sa vykonávajú  rovnako pre užívateľov produktov našej firmy ako aj pre našich dlhoročných registrovaných  zákazníkov ktorý chcú byť vždy informovaný o najnovších technológiách v oblasti rezania a zvárania.

 

Unikátny rad produktov pre rôzne požiadavky.

Rôzne materiály, teploty a výrobné procesy - všetko pre zváranie, rezanie alebo nahrievanie vyžaduje odborné znalosti a vhodnú technológiu. Program Messer Cutting & Welding GmbH  je založený na mnohých riešeniach  problémov priamo z praxe, ktoré poskytujú to správne riešenie pre každú úlohu .

Jedinečná kompatibilita pri rôznych kombináciách našich produktov pomáha lepšie tvoriť a zjednodušovať Vaše pracovné nasadenie.

 

Kvalita a bezpečnosť na všetkých úrovniach.

Vo všetkých oblastiach rezania a zvárania, produkty a technológie Messer Cutting & Welding GmbH prechádzajú od návrhu a vývoja cez výrobu, montáž a servis, kontrolami kvality podľa certifikátu  DIN EN ISO 9001  už od roku 1991.Od návrhuvýrobkov až po ich spracovanie, naše myslenie určuje kvalita . To zaručuje nielen optimálne prevádzkové vlastnosti, ale aj dlhú životnosť našich zariadení.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie

Hľadať znovu

Späť na úvodnú stránku
Menu
Zavrieť
Späť
Konto
Zavrieť