Zoznam produktov podľa značky ORLIK

Firma vznikla v roku 1999 ako obchodné zastúpenie a servisná organizácia firmy ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo, Česká Třebová. Našim zákazníkom ponúkame piestové a skrutkové kompresory o výkonnosti 4m³/h – 792 m³/h. Pokiaľ nastane požiadavka na kompresor vyššieho výkonu, toto zabezpečíme tiež ku spokojnosti zákazníka. Okrem vyššie uvedeného ponúka naša firma všetok sortiment, ktorý súvisí s oblasťou stlačeného vzduchu, tzn. sušičky stlačeného vzduchu, filtrácia, príslušenstvo, pneumatické náradie, atď. Vlastný vývoj a technické poradenstvo nám umožňuje kvalitne spracovávať atypické zakázky a rozvody vzduchu.

Firma ORLÍK-KOMPRESORY výrobné družstvo pôsobí na českom trhu už od roku 1954, kedy bolo založené výrobné družstvo invalidov ORLÍK-KOMPRESORY. V roku1956 prebrala firma výrobu troch typov piestových kompresorov od firmy ČKD Žandov, čím sa dátuje začiatok hlavného výrobného programu a to výroba piestových kompresorov o výkonnosti od 4,3 m³/hod do 51 m³/hod. V deväťdesiatych rokoch sme začali s vývojom vlastných skrutkových kompresorov a dnes môžeme našim zákazníkom ponúknuť tieto kompresory o výkonnosti od 10,5 m³/hod. do 792 m³/hod.. Pokiaľ je požiadavok na kompresor o väčšej výkonnosti, sme schopní aj túto záležitosť rýchlo vyriešiť ku spokojnosti zákazníka.

Mottom firmy ORLÍK-KOMPRESORY SK spol. s r. o. je: "Našou snahou je riešiť problematiku stlačeného vzduchu od návrhu cez kompletnú dodávku vrátane montáže a následného záručného i pozáručného servisu ku spokojnosti nášho zákazníka."

Ospravedlňujeme sa za komplikácie

Hľadať znovu

Späť na úvodnú stránku
Menu
Zavrieť
Späť
Konto
Zavrieť