Zoznam produktov podľa značky Reca

Reca so silnou značkou v medzinárodnom meradle na ceste úspechu
           

    Reca Slovensko, spol. s r.o. vznikla v roku 2000 v Bratislave. Pokrýva potreby trhu v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a dielenskej chémie, a to nielen v remeselných profesiách, ale aj v priemyselných podnikoch.

    Cieľom nie je iba dodávka tovaru, ale najmä vybudovanie dlhodobého partnerstva s našimi početnými zákazníkmi. K tomu je potrebná moderná, pokroková a flexibilná organizácia, ktorá ponúka a rozvíja tiež v otázkach logistiky, individuálne koncepty podľa požiadaviek zákazníkov, ktoré znižujú ich náklady.
    V roku 1922 vo Viedni založená firma Kellner &  Kunz AG má svoje sídlo vo Welse /Horné Rakúsko. V roku 2006 svojim obchodom s vysoko kvalitným náradím a spojovacím materiálom mala obrat vyše 107 mil.eur ( Kellner & Kunz s dcérskymi spoločnosťami ) - z toho bol obrat len v Rakúsku 79mil.eur.
    V Rakúsku a dcérskych spoločnostiach východnej Európy je toho času zamestnaných  753 ľudí (z toho je 547 obchodných zástupcov). Od roku 2005 patrí do podnikového koncernu aj rakúsky producent skrutiek Schmid z Heinfeldu. Z Rakúska sú riadené aj obchody dcérskych spoločností v Čechách, Maďarsku, Slovensku, Slovinsku, Chorvátsku, Poľsku, Bosne a Hercegovine, Srbsku a Čiernej Hore, Grécku, Bulharsku, Rumunsku, a od roku 2006 aj v Turecku!
    Spoločnosť skupiny reca 

           

    V spojení so zdravým rozvojom sa zvyšuje internacionalizácia. Skupina reca zastrešuje tieto značky

     - reca, línia remeselníctvo

     - NORMFEST, línia automobil,

     - SCAR, línia Cargo,

    ako aj špecialistov a to rôzne firmy so silne špecifickým sortimentom.

    Dnes má skupina reca 43 spoločností v 23 krajinách , od roku 2004 je aktívna aj v Číne.                                 

     - Štruktúra zákazníkov: naši zákazníci sú konečnými odberateľmi vo veľkých firmách ako aj v malom podnikaní a remeselníctve

    
    Počet dodávok: denne opustí centrálny sklad vo Welse viac ako 10.000 položiek, v cca 2000 zásielkách.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie

Hľadať znovu

Späť na úvodnú stránku
Menu
Zavrieť
Späť
Konto
Zavrieť