Multifunkčné zváracie zariadenie Esab REBEL EMP 215ic

2 670,00 €
S DPH

Multifunkčné zváracie zariadenie ESAB Rebel™ (zváranie metódami: MIG/MAG, TIG, MMA)

Zváracie stroje radu Rebel™ ponúkajú flexibilnosť napájania 120 V alebo 230 V a niektoré z najinovatívnejších dostupných technológií zvárania. Rebel sa vyznačuje prelomovou konštrukciou inšpirovanou profesionálnymi zváračmi a je to kompletné riešenie, ktorým možno zvárať čokoľvek –mäkkú oceľ, hliník, nehrdzavejúcu oceľ –a kdekoľvek.

Rebel EMP 215ic na zváranie typu MIG/MMA/Lift TIG

Rebel EMP 215ic ponúka skutočnú multifunkčnú výkonnosť určenú na prvotriedne zváranie metódou MIG, rúrkovým drôtom, metódou MMA (vrátane používa nianáročnýchelektród) alebo používaním funkcie zapaľovania oblúka Lift TIG.
Exkluzívna funkcia sMIG(smart MIG) neustále sleduje zváraciu techniku zvárača a podľa toho sa učí a prispôsobuje, aby zabezpečovala stabilnýoblúk a dosahovanie opakovateľných zvarov najvyššej kvality. To zvyšuje produktivitu u skúsených zváračov a znižuje čas odbornej prípravy u začiatočníkov.
Inovatívne používateľské rozhranie s veľkým displejom typu TFT na jasné zobrazovanie nastavenía parametrov zvárania viditeľné aj z diaľky. Displej je vybavený týmito exkluzívnymi funkciami: dostupnosť používateľskej príručky na požiadanie, zoznam náhradných dielov – a to všetko v rôznych jazykoch.
Vďaka celistvej oceľovej konštrukcii na kolieskach jedinečného priemyselného dizajnu s piatimi rukoväťami je to ľahká a vysokoprenosná jednotka s kompletnou trojročnou zárukou.
Rebel EMP 215ic je okamžite pripravený na zváranie. Dodáva sa totiž s týmto príslušenstvom: profesionálny horák ESAB MXL 200 MIG s konektorom EURO, elektródami a súpravami zváracích káblov, zvárací drôt OK Aristorod12.50 s priemerom 0,8 mm, veľkosť cievky 200 mm, plynová hadica (s dĺžkou 4,5 m) s rýchlospojkou, kontaktné špičky a podávacie kladky pre zvárací drôt s priemerom 0,6 –1,0 mm.

Pred objednaním si prosím overte dostupnosť prostredníctvom emailu, resp. telefonicky.

0700300985
Nový produkt
Menu
Zavrieť
Späť
Konto
Zavrieť